Türkiye’den Romanya’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Romanya’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Romanya’ya evden eve nakliyat hizmeti veren firmalara ülkemizde de rastlanmaktadır. Çünkü fazla olmasa da eğitim, iş değişimi, terfi gibi sebeplerden bu ülkeye gitmek durumunda olan kişiler bulunmaktadır. Bu hizmeti veren firmalara ulaşmak isteyenler büyükşehirleri araştırmalıdır. Hem bu sayede kaliteli firmalara ulaşmakta kolay olacaktır. Genelde yoğun nüfusa sahip şehirlerde ki taşıma şirketleri daha titiz bir çalışma ortaya koymaktadır. Ayrıca oldukça düzenli çalıştıklarını da söylememiz gerekir. Eşyalarınızı nasıl grupladıklarını ve paketlediklerini görünce eminiz oldukça şaşıracaksınız ve neden daha önce büyükşehirlerde ki taşımacılık şirketleri ile çalışmadığınızı sorgulayacaksınız.

Türkiye’den Romanya’ya Evden Eve Nakliyat

Yurtdışına taşınan kişiler genelde gittikleri ülkeden ihtiyaçlarını karşılamayı daha doğru bulmaktadır. Fakat bu tutum her zaman doğru değildir. Özellikle Romanya gibi refah düzeyi yüksek olmayan ülkelere giderken Türkiye Romanya ev taşıma hizmetini almak isteyebilirsiniz. Çünkü size tanıdık gelen markaları bulamayabilir ya da o markaların uygun fiyatlara değil çok daha pahalıya satıldığını görebilirsiniz.

Bu tarz olumsuzlukları yaşamamak için eşyalarınızı yanınızda götürmek iyi bir çözüm olacaktır. Üstelik günümüzde taşımacılık işlemleri artık çok daha kolay ve uygun fiyatlı. Eğer evden eve taşımacılık hizmeti alırsanız tek yapmanız gereken kişisel eşyalarınızı toplamak olacaktır. Firmanın personelleri eşyalarınızı toplayacak, araçlara yükleyecek ve naklini gerçekleştirecektir. Ayrıca çoğu şirket birçok farklı yöntemi müşterilerine sunuyor.

Kendi bütçenize göre kara, hava, deniz taşımacılığından birini seçmenizde mümkündür. Her firma müşterilerine bir eksper atar. Onunla konuşup bu tarz seçimleri yapabilirsiniz. Ayrıca ekstra istekleriniz varsa bunları da eksperlerden talep edebilirsiniz. Çoğu çalışmalarını kişiselleştirebildiğinden endişe duyduğunuz noktalara hassasiyet göstermelerini sağlayarak daha stressiz bir taşınma süreci geçirmeniz de mümkün olur.

Türkiye’den Romanya’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Romanya’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye Romanya Ev Taşıma Firmaları

Şehiriçi ya da şehirler arası taşınma işlemlerinde bir firma ile çalışmak gerekmeyebilir. Ama söz konusu yurtdışına taşınmaksa mutlaka alanında uzman Türkiye Romanya ev taşıma firmaları ile çalışmak elzemdir. Çünkü ülkenin sınırlarından geçmesini yasakladığı ya da belirli sayıda geçirdiği bazı ürünler vardır. Siz bazı noktaları gözden kaçırsanız bile firma detayları gözden kaçırmayacağı için gümrükte ekstra masraflar ödemenize gerek olmayacak ve daha karlı şekilde eşyalarınızı geçirmiş olacaksınız.

Yine şirketler ülkenin sizden isteyeceği belgeleri iyi bildiğinden sizi doğru şekilde yönlendirecektir. Şirkete vekalet verdiğiniz taktirde gümrük işlerini hızlıca halledecek ve sizi bürokratik yüklerden de kurtaracaktır. Eşyalarınızı gerektiği gibi paketledikten sonra onların listesini hazırlayacak gümrükte kontrol edilmesi gereken eşyaların noter onaylı belgeleri gümrüğe ulaştırarak eşyalarınızın beklemeden geçmesini sağlayacaklardır.

Türkiye Romanya Ev Taşıma Fiyatları

Taşıma işi yapan birçok firma olduğundan dolayı Türkiye Romanya uluslararası evden eve nakliyat fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında müşterinin almak istediği hizmetlerde fiyatların artmasına sebep olacaktır. Evden eve taşımacılık hizmeti alınabilecek en pahalı hizmetlerden birisidir. Ama oldukça konforlu bir taşınma süreci geçirilmesini sağlar. Ayrıca eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde taşınmış olur.

Uygun bir taşıma hizmeti almak isteyenlerin ise birçok sorunu ne yazık ki kendileri çözmeleri gerekecektir. Eğer paketleme ve kurulum işlerini müşteri kendi üstüne alırsa fiyatlar çok daha uygun olacaktır. Ayrıca ufak eşyaları Romanya da ikinci bir taşıma firmasına gerek olmadan kendisi teslim alan müşteriler de daha uygun fiyatlı bir taşıma süreci geçirmiş olurlar.

AVC Lojistik İletişim

Türkiye Romanya Ev Taşıma Şirketi

İşinde uzman birçok Türkiye Romanya uluslararası evden eve nakliye şirketi bulunmaktadır. Genelde bu şirketler sözleşmeli ve garantili olarak çalışırlar. Çünkü müşterilerinin memnun olmasına oldukça önem verirler. Firmaların genelde standart bir çalışma düzeni bulunmaktadır. Sözleşmeye bu düzen dahilinde eşyaların ne zaman alınacağını ve ne şekilde çalışacağını detaylı olarak yazarlar. Böylece müşteri süreç hakkında bütün bilgiye sahip olur.

Ayrıca her eşya sigortalanmadan Romanya’ya götürülmez. Sigorta eşyalar araca yüklenip müşteriye teslim edilene kadar devam eder. Yeni evlerine getirilen eşyalar açılı ve kurulur. Daha sonra müşteri eşyaları kontrol eder. Eğer taşıma sürecinden kaynaklı bir hasar varsa sigorta sayesinde müşteri isterse tamir ücretini isterse de değişim ücretini alabilir.

Türkiye Romanya Ev Taşıma Ücretleri

Bazı müşteriler firmalarla doğrudan iletişim kurduklarında Türkiye Romanya ev taşıma ücretleri hakkında nihai bir bilgi almak isterler. Ama ne yazık ki bu mümkün değildir. Eğer müşteri eşyaların ölçülerini ve ağırlıklarını doğru şekilde söylerse ortalama bir fiyat alabilir. Ama kesin fiyatlar için mutlaka bir eksperin incelemesi gereklidir. Çünkü eşyalar incelenip Romanya gümrük mevzuatı ile karşılaştırılmalıdır.

Ayrıca müşterinin istediği taşıma çeşidi ve ekstra taleplerde fiyatların oynamasına sebep olacaktır. Deniz taşımacılığında genelde navlun ücretleri fiyatların artmasına sebep olur. Ayrıca bazı firmalar gümrükte özel depolarda eşyaların muhafaza edilmesi içinde ek ücret talep edebilmektedir. Bunun yanında müşterinin eşyaları çoksa ya da apartman boşluğu eşyaları taşımak için yeterli değilse bu durumlar ekstra personel ve asansörlü taşımacılık ihtiyacı olacaktır ki bunlarda fiyatlara etki etmektedir.

Türkiye Romanya Ev Taşıma Ücretleri

Türkiye Romanya Ev Taşıma Ücretleri

Türkiye Romanya Zati Eşya Taşıyıcılığı

Her müşteri bir aracın içini dolduracak kadar eşyayı yurtdışına çıkarmayabilir. Bu durumda müşterinin çoğunu kullanmadığı bir araca para ödemesi abesle iştigal olacaktır. İşte böyle olumsuzlukların olmaması için Türkiye Romanya zati eşya taşımacılığı hizmeti ortaya çıkmıştır. Müşteriler az eşyalarını başkaları ile paylaştıkları araçlarda götürebilirler. Kişi sayısının çokluğuna göre araçlara ödenecek bedellerde düşer.

Bazı müşteriler başka insanlarla araçları paylaşma konusunda isteksizdir. Çünkü eşyalarının karışacağını ya da zarar göreceğini düşünürler. Ama günümüzde bu ihtimaller neredeyse ortadan kalkmıştır. Alınan eşyalar dikkatli şekilde etiketlenir. Böylece kimsenin eşyası karışmaz. Ayrıca büyük eşyalar araçlara sabitlenir. Küçük eşyalar ise zarar görmeyecekleri noktalara konulur. Böylece kasa içinde düzenli şekilde duran eşyalar birbirilerinin üstüne düşmeden istenen noktalara teslim edilebilir.

Türkiye Romanya Ev Eşyası Taşıma

Evinin eşyalarını ülke dışına çıkarmak isteyen kişiler genelde tam kapsamlı bir taşıma hizmeti alırlar. Bu kapsamda Türkiye Romanya ev eşyası taşıma işlerinde öncelikle deneyimli bir grup personel gelir ve eşyalarının sökümü gerçekleştirir. Daha sonra onları tek tek paketleyerek zarar görmeyecek hale getirirler. Bu kapsamda kırılgan eşyalar daha kalın ambalaj ürünlerine sarılırken leke olabilecek kumaş ürünler streç filmler ile boşluk kalmayacak şekilde kaplanır.

Apartman boşlukları önceden kontrol edilir. Eğer uygun değilse eşyalar asansör sistemi ile eve taşınır. Özellikle çok katlı binalarda bu yöntem sıklıkla tercih edilmektedir. Böylece hem eşyalar zarar görmez hem de çok daha hızlı şekilde taşınmış olur. Daha sonra ekipler odalara göre etiketlenmiş eşyaları yeniden açar ve kurulumunu yapıp müşteriye teslim eder.

Türkiye Romanya Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık işleri artık çok daha modern yöntemlerle yapılmaktadır. Türkiye Romanya evden eve nakliyat yönteminde de aynı durum geçerlidir. Firmalar müşterilerini mutlu etmek için taşımacılıkta kullanılan depo, konteyner ve araç kasalarının temizliğine dikkat etmektedirler. Bu bağlamda genelde eskimiz ve paslanmış olan taşıma enstrümanları hızlıca yenileri ile değiştirilmektedir. Firmalar ayrıca çok daha güvenli olduğu için araçlarını da sık sık yenilemektedir.

Müşterilerinin eşyaları taşınırken özellikle deniz taşımacılığında depolar önemli bir yer tutmaktadır. Buralar gemiler kalkana kadar eşyaların beklediği noktalardır. Genelde depolarda nem ve küf olmaması için havalandırma sistemleri kullanılır. Ayrıca çalınma ihtimaline karşı depolar kilitlidir ve güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır. Alınan bu tedbirler sayesinde eşyalar bu uzun yolculuğu sorunsuz atlatabilmektedir.

Türkiye’den Romanya’ya Ev Taşıma

Evlerini Romanya’ya taşımak isteyen kişilerin firma tercihi yaparken dikkatli olmasını öneririz. Günümüzde Türkiye’den Romanya’ya ev taşıma işi yapan onlarca firma bulunmaktadır. Fakat bunlar arasından işini layığı ile yapan firma ne yazık ki bir elin parmağını geçmemektedir. AVC lojistik gibi kaliteli firmaları seçmek için mutlaka titiz bir araştırma yapılmalıdır.

Firmaların daha önce ki işleri hakkında mutlaka bilgi alınmalı ve daha önce bu firma ile taşınmış kişilerin yorumları öğrenilmelidir. Evden eve taşımacılık yapan firmaları seçmek çok daha rahat bir süreç geçirilmesi için elzemdir. Bunun yanında Romanya’da acentesi olan bir firma seçilirse sorun çıkma ihtimali daha da düşecektir. Yine seçilen firmanın sunduğu hizmetlerin fazla olmasına özen gösterilmelidir.

Türkiye Romanya Ev Taşıma Ücretleri

Türkiye Romanya Ev Taşıma Ücretleri

Romanya’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Ülkemizden Romanya’ya gitmek çok daha uygun fiyatlara gelirken tam tersi Romanya’dan Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Ayrıca firmalar Türkiye içinde hizmet vermeyebilmektedir. Bu nedenle Türk bir firma ile anlaşmak çok daha iyi olacaktır. Böylece eşyalar Türkiye’ye girdikten sonra istenilen adrese bırakılacaktır. Ayrıca seçilen firmanın deneyimli olmasında da dikkat edilmelidir.

Aksi taktirde eşyalar gümrükte kalabilir ya da eşyaları geçirmek için fazla ücret ödemek gerekebilir. Özellikle kara taşımacılığında firmanın Türkiye deneyimi olması büyük önem kazanmaktadır. Çünkü sadece ücretli rotaları kullanan ve alternatif rotaları bilmeyen bir firma müşterinin gereksiz yere yüksek bedeller ödemesine sebep olacaktır. Ülkemizde benzin fiyatları da yüksek olduğundan müşterinin ödeyeceği fiyat daha da artacaktır.

Türkiye’den Romanya’ya Ev Taşıma Forum

Eşya taşıma işlerinde doğru firmayı bulmak için pek çok firma ile iletişime geçmek gerekebiliyor. Bu süreci oldukça uzattığından dolayı Romanya’ya taşınmak isteyen çoğu kişi Türkiye’den Romanya’ya ev taşıma forum sitelerini kullanıyor. Bu sitelerde genelde insanlar anlaştığı firma ile yaşadıkları olumlu ve olumsuz tecrübeleri paylaşıyorlar. Böylece onlarca firma arasında kaybolmadan doğru firmayı bulmak çok daha kısa sürüyor.

Ayrıca bu forumlarda yazan insanlara özel mesaj göndermekte mümkün oluyor. Beğendiğiniz bir firma hakkında detaylı bilgi almak için doğrudan tecrübelerini yazan kişiye mesaj gönderebiliyorsunuz. Böylece dikkat ettiğiniz detaylar hakkında da birinci elden bilgi almak mümkün oluyor. Taşınma işleminde sonra isterseniz sizlerde bu sitelerde yazarak tecrübelerinizle insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Romanya’dan Türkiye’ye Nakliyat

Romanya’dan anavatanlarına dönmek isteyen kişilere yardımcı olan Romanya’dan Türkiye’ye nakliyat firmaları genellikle en az ülkemizde ki firmalar kadar iyi işler ortaya koyuyorlar. Hatta bazı firmalar doğrudan Türk firmaları ile anlaşmalı şekilde çalışıyorlar. Böylece Romanya ayağını bir firma yüklenirken eşyalar ülkemize geldikten sonra da bir Türk firma müşteriye yardımcı olmaya devam ediyor.

Firmalar oldukça modern bir anlayış ile çalışmalarını sürdürüyorlar. Temiz ve titiz bir çalışma sergiledikleri için çoğu müşteri aldıkları hizmetten mutlu oluyorlar. Bu firmalarda müşterilerin birçok farklı taşıma çeşidi sunuyorlar. Genelde az eşyası olan kişiler doğrudan havayolu ile eşyalarını gönderirken Karadeniz ve Marmara bölgesinde yaşamak isteyen kişiler deniz yolunu tercih ediyorlar. Uzak konumlarda ki kişiler ise karayolu taşımacılığını seçerek birçok defa nakil işlemi ile uğraşmadan eşyalarını Türkiye’ye getirebiliyorlar.

Romanya’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Ülkemizde olduğu gibi Roman’dan Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları istenilen hizmetlere, seçilen yönteme, eşyaların ağırlığına ve ölçülerine göre değişiklik gösterecektir. 3+1 evin eşyaları oldukça fazla olacaktır. Haliyle böyle bir durumda fiyatlarda oldukça artacaktır. Özellikle birbirinin aynı çok sayıda teknolojik alet ülkemize getirilecekse bu durumda gümrükte belirli bir ücret ödenmesi gerekecektir.

Aynı şekilde deniz taşımacılığında da navlun ücretleri ödenmesi gerekecek ve bu durum da fiyatları yükseltecektir. Birkaç parça eşyanın taşınması ise çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. Az eşyaların taşınmasında araç paylaşma ihtimali vardır. Müşteri bu eşyaların paketlenmesini ve kurulmasını da kendi üstüne alırsa fiyatlar oldukça düşecektir. Ama müşteri bir iki parça eşyasını havayolu ile nakletmek isterlerse bu durumda fiyatlar artacaktır.

Romanya’dan Türkiye’ye Taşımacılık

Çok fazla kişi olmasa da tercih edilen Romanya’dan Türkiye’ye taşımacılık hizmeti artık günümüzde profesyonel firmalar tarafından verilmektedir. Firmalar müşterilerine birçok imkânı bir arada sunduğundan herkes tam olarak ihtiyacı olan hizmete erişebilmektedir. Eşyaların ekspertiz ile değerlendirilmesi sayesinde gümrük sorunları ortadan kalkmaktadır. Paket halinde sunulan hizmetler sayesinde müşteriler ihtiyaçları olmayan hizmetler için ekstra para ödemediklerinden çok uygun fiyatlara hizmet almaktadır. Romanya’ya taşınmak isteyen kimseler bilindik ve sektörün öncüsü firmalar seçtiği sürece korkmadan eşyalarını emanet edebilirler.

10
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1