Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 
Kurumsal Bilgiler (HAKKIMIZDA)

AVC ULUSLARARASI Lojistik, 1984 yılından bu yana geçen süreç içerisinde taşımacılık hizmetlerine profesyonel çözümler sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Her zaman mükemmel kalitede bir taşımacılık hizmeti sunmak hedefine sahip olan firmamız; Almanya merkezli olarak hizmet sunmaktadır. Yine firmamızın hem Hollanda’da hem de Türkiye’de hizmet merkezleri bulunmaktadır. Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir merkezli olarak faaliyet yürüten firmamızı, uluslararası nakliyat çözümleri noktasında mükemmel çalışmalara imzasını atmaktadır.

Uluslararası evden eve nakliyat güçlü markası olan AVC Lojistik, her zaman çözüm odaklı bir hizmetin de merkezinde yer alır. Özellikle yeni nesil Uluslararası evden eve nakliyat hizmetini etkili bir düzeyde sunabilen firmamız, her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen bir çalışma sistemine de sahiptir. Böylece sektörde iddialı bir konuma sahip olan firmamız; sektörde nitelikli hizmetleriyle de adından sıklıkla söz ettirmektedir. Uluslararası nakliyat sürecinin her zaman profesyonel bir çalışma disiplinini şart kıldığının bilincinde olan bir firmayız. Bundan dolayı da son zamanlarda sektörün iddialı hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

AVC Lojistik, çağın gereklerine göre hizmet standartlarını geliştirmek konusunda her zaman profesyonel çalışmalara imzasını atmaktadır. Bu durum firmamızın sektörde her zaman nitelikli taşımacılık hizmetlerinin merkezinde yer almasını mümkün kılar! Elbette ki firmamız yeni nesil taşımacılık ihtiyaçlarının karşılanması noktasında her zaman profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Böylece firmamız, tam da aradığınız özelliklere sahip olan bir Uluslararası evden eve nakliyat hizmetini sunabilme kabiliyetine sahiptir.

Son zamanlarda Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerine etkili bir düzeyde ihtiyaç duyulduğunu biliyoruz. AVC Lojistik bu ihtiyacın karşılanması noktasında her zaman profesyonel çözümlerine de imzasını atmaktadır. Modern dünyayla uyum sağlama konusunda iddialı bir konumunda yer alan firmamız, çağın gereklerine uygun bir şekilde taşımacılık hizmetlerine imzasını atar! Böylece her zaman profesyonel çalışmalarıyla ön plana çıkar! Siz de ayrıcalıklı hizmetlerimizle tanışmayı istediğinizde firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır

Ayrıcalıklı Uluslararası Nakliyatın Adresi; AVC Uluslararası Lojistik

AVC Lojistik her zaman Uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat hizmetlerinin profesyonel bir seviyede sunulması noktasında mükemmel bir kalitedeki hizmete imzasını atar. Böylece firmamızın günümüz koşullarında her zaman profesyonel hizmetlerin adresi konumunda yer aldığını rahatlıkla ifade etmek de mümkün olur. Tam da bu doğrultuda AVC Lojistik, ihtiyaca yönelik olarak Uluslararası evden eve nakliyat çözümlerini geliştirmektedir. Böylece amaca uygun nakliyat çözümlerini de sizlerle buluşturmaktadır.

AVC Lojistik her zaman yüksek kalite standartlarında bir taşımacılık hizmetini imzasını atabilme kabiliyetine sahiptir. Böylece Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda akla gelen ilk firma olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. AVC Lojistik nakliyat hizmetlerini sunarken her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen bir çalışmaya imza atar. Böylece profesyonel bir anlamda Uluslararası evden eve nakliyat hizmetini sunabilme kabiliyetine sahip olan firmamız; müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet kalite standartlarını şekillendirmektedir.

AVC Lojistik sizlere her zaman son derece profesyonel Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunmak için iddialı bir çalışmanın merkezinde yer alır. Böylece tam da aradığınız özellikleri kapsayacak olan bir taşımacılık hizmetinin varlığından rahatlıkla söz etmek de mümkün olur. Unutmayın! AVC Lojistik her zaman etkili bir Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin merkezinde yer alır.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri her zaman profesyonel bir seviyede sunulmak durumundadır. Ancak bu sayede bu tür hizmetlerin hızlı, güvenli ve sorunsuz bir seviyede sunulması da mümkün hale gelir. AVC Lojistik tam da bu noktada her zaman nitelik seviyesi yüksek olan bir Uluslararası evden eve nakliyat hizmetine imzasını atar!

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1