Hasanpaşa Mahallesi Uzunçayır Cad. No:35, 34722 Kadıköy/İSTANBUL

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AVC Lojistik, kurumsal kimliği ile nakliyat ile ilgili her türlü konuda müşteri dostu çözümler sunar. Kaliteli ve uluslararası hizmetleri en kaliteli şekliyle yürütür. Etkili nakliyat yöntemleriyle yerine getirdiğimiz her bir aşama; kalite prosedür ve talimatlarına bağlı kalınarak yerine getirilir. Firmamız, müşterileri için her bir hizmeti, eksiksiz bir donanım ile gerçekleştirir.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana; memnun müşteriler kazanabilmek en büyük amacımız olmuştur. İlkeli, dürüst, kaliteli ve hızlı bir biçimde nakliyat hizmetlerini yerine getirmeyi sağlamaktayız.

Sahip olduğumuz geniş araç filosu, deneyimli personel kadrosu ve teknolojik alt yapı ayrıcalıklarımız ile sektörde en çok tanınan lojistik firma kimliklerinden birini oluşturmaktayız.

Kapsamlı hizmet kapasitemizi sizlerin taleplerine en uygun biçimde kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarken kendimizi her daim geliştirmeyi bir görev bilmekteyiz. Bıkmadan ilk günkü hizmet aşkıyla işimizin başında yer almaya devam etmekteyiz.

Yenilikçi nakliyat hizmetlerimiz hayatın her noktasında uluslararası mecralarda da ortaya çıkmaktadır. Kuruluş amacına hitap etmekte olan nakliyat çözümlerimiz, çok geniş ve ayrıcalıklı bir skalaya sahiptir.

AVC Lojistik tarafından üstlenilen her bir görev, pratik ve teknolojik prosedürler ile yerine getirilmektedir.  İşinin ehli ekiplerimiz tarafından sorunsuz bir teslimat sağlanırken baştan sona profesyonel bir işletme olarak sektördeki yerimizi korumaktayız.

 

Neden AVC Lojistik?

  • Türkiye’nin en geniş araç filosu
  • 30 Yılı aşkın sektör tecrübesi
  • Profesyonel ve hızlı gümrükleme
  • Depolama ve profesyonel paketleme hizmeti

AVC Lojistik Misyon

Sektörün her daim tercih edilen nakliyat firmaları arasında en baştaki yerimizi koruyabilmek.

Yüksek kalite standartlarına sahip lojistik hizmeti verebilmek.

Güvenilir nakliyat firması olarak sektördeki yerimizi korumak ve çok daha güvenilir bir hale gelebilmek.

Mutlu müşteriler arasına daha fazla sayıda referans ekleyerek yapmış olduğumuz işin amacına her daim ulaşabilmek.

AVC Lojistik Vizyon

Gelişen teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak lojistik hizmetlerini en kaliteli şekilde değerli müşterilerimize sunabilmek.

İlkeli hizmet anlayışından sapmadan taleplere en hızlı biçimde ve uluslararası anlamda cevap verebilmek en birincil amacımızdır.

AVC Lojistik Hizmetler

Ülke içi ve ülke dışı lojistik taleplerinizi yerine getirmek.

Güvenilir evden eve nakliyat işlemlerini profesyonelce sağlamak

Gelişmiş teknolojiler ışığında asansörlü ve elektrikli nakliyat hizmeti sunabilmek.

Kaliteli ve dayanıklı bir eşya paketleme hizmeti sunmak

Lojistik ve nakliyatın yanı sıra eşya depolama alanında da hizmet vermek.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: