Eyüpsultan Mahallesi Mihriban Sokak No: 14/A Sancaktepe / İSTANBUL
trende

Deniz Yolu Taşımacılığı

35

Uluslararası evden eve nakliyat ve zati eşya taşımacılığı sektöründe 1995 yılından bu yana faaliyet içerisinde olan şirketimiz Deniz Yolu Taşımacılık alanında sizlere her zaman kesintisiz faaliyetler sunmaktadır. Uluslararası zati eşya taşımacılığı sektörünün temel taşlarından biri olan Deniz Yolu Taşıma faaliyetlerimiz haftanın 7 gün 24 saati kesintisiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Uluslararası ev & ofis taşımacılığı hizmetleri ile sizlere her zaman profesyonel hizmetler sunan şirketimizden belirlemiş olduğunuz standartlar doğrultusunda her zaman kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Deniz aşırı Ülkelere yük taşımacılığı, ev eşyası taşımacılığı, Ofis eşyası taşımacılığı hizmetleri sunan şirketimiz bütün bu işlemleri sizler için profesyonel bir şekil de yapmaktadır. Deniz Yolu Taşımacılık hizmetlerimiz de gümrükleme, eşya ambalajlama, konteyner tedarik ve sigortalı taşımacılık faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Liman ve gümrükleme faaliyetleri ile hiç bir iş ile uğraşmadan ev veya ofis eşyalarınızı dilediğiniz Liman Şehrinden başka bir Ülke ve şehre taşıtabilmeniz mümkündür.

Uluslararası evden eve nakliyat sektörünün profesyonel yapılanmalarından olan şirketimizin sunmuş olduğu bütün taşıma faaliyetleri sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Deniz yolu ile taşıma hizmetleri iki gruba ayrılır. Bunlar;

  • Kabotaj taşımacılığı,
  • Uluslararası taşımacılıktır.

Deniz yolu ile yük taşıma hizmeti de ikiye ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Kuru Yük Taşımacılığı
  • Sıvı Yük Taşımacılığıdır.

Deniz yolu ile eşya taşımak kuru yük taşımacılığı hizmet grubuna girmektedir. Liman sektörü gelişmiş ülkelerde deniz yolu ile taşımacılık da gelişmiştir. Çünkü deniz yolu ile taşımacılık yapmak birim maliyet ele alındığında en ekonomik taşıma türüdür.

Avc Lojistik Deniz yolu Eşya Taşımacılık Hizmeti

Avc Lojistik olarak denizaşırı ülkelere taşınması gereken eşyalarınızı en kısa zamanda sektöre göre uygun fiyatlar ile güvenli, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına, de-monte ve monte edilmesine kadar tüm detaylar ile ayrı ayrı olarak ilgileniyoruz. Deniz yolu ile eşya taşımacılık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize 0 (850) 550 8580 nolu telefon numarasından veya avc@avclojistik.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Uluslararası Ev & Ofis Taşımacılığı Hizmetleri için