Eyüpsultan Mahallesi Mihriban Sokak No: 14/A Sancaktepe / İSTANBUL
trende

Demir Yolu Taşımacılığı

30

Uluslararası Evden eve nakliyat ve taşımacılık sektörünün profesyonel firmaları arasında yer alan Avc Lojistik firmamız sizlere her alanda olduğu gibi Demir yolu taşımacılık alanında da sorunsuz ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Uluslararası zati eşya taşımacılığı sektörünün profesyonellerinden olan firmamızdan kesintisiz hizmetler alabilirsiniz. Uluslararası ev eşyası taşımacılığı sektöründe sizlere her zaman kesintisiz ve sorunsuz hizmetler sunmaktan gurur duymaktayız.

Avc Lojistik demir yolu taşımacılığında proje bazlı çalışmalar ile müşteriye özel çözüm alternatifleri sunmaktadır. Güvenilir ve hata riskinin asgariye indiği demir yolu taşımacılığında ortaya çıkan rekabetçi maliyetler ve çevre dostu sonuçlar bu taşıma modelinin en önemli avantajlarını oluşturmaktadır.

Blok Tren Konteyner Taşımacılığı

Avc Lojistik, kendine ait 45 HC kapalı kasa, tenteli, frigo ve mega konteyner seçenekleriyle Avrupa’nın her yerine güçlü demiryolu ortaklıkları ile beraber blok tren seferleri gerçekleştirmektedir.

Vagon Taşımacılığı

Avc Lojistik, Avrupa’nın her noktasına karşılıklı kapalı, açık ve özel tip vagonlarla taşıma yapmaktadır.

Her Adımımızı Gelecek Nesillere Daha İyi Bir Dünya Bırakmak İçin Atıyoruz

Her gidiş – dönüş tren seferinde, Euro 5 ve Euro 6 araç tüketim değerlerine oranla; 55.300 lt dizel tasarrufu sağlayan ve CO2 emisyonunu 145.200 kg azaltan Avc Lojistik, yıllık 40.500.000 lt dizel tasarrufu ve 67.300.000 kg daha az CO2 emisyonu ile daha iyi bir dünya için çalışmaya devam etmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Uluslararası Ev & Ofis Taşımacılığı Hizmetleri için