Türkiye’den İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat işlemleri birçok ülkeye göre çok daha uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Genelde ülkeye eşya taşıyan firmalar karayolu üzerinden bu işlemi gerçekleştirmektedir. Firmaların genelinin profesyonel şekilde çalışan şirketler olduğunu söyleyebiliriz. Çoğu oluşabilecek riskleri azaltmak için sigortalı şekilde nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmaların araç filoları yaşlı olmadığından dolayı eşyalar çok daha konforlu bir yolculuk geçirmektedir. Piyasada yaptığı işlerle öne çıkmış olan AVC lojistik gibi firmaları seçip sözleşme imzalarsanız sorunsuz bir taşıma süreci geçireceğinizi ve eşyalarınızın hasarsız ulaşacağını söyleyebiliriz. Uluslararası evden eve nakliyat sürecinin yönetilmesinde firmamız etkili bir hizmeti sizlerle buluşturuyor.

Türkiye’den İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat

Ülkeden ülkeye taşımacılığın oldukça stresli olduğunu söylememiz gerekir. Çünkü yapılması gereken birçok bürokratik işlem ve uyulması gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Bu nedenle Türkiye İsviçre ev taşıma işlerinizi profesyonel bir firmaya vermeniz oldukça mühimdir. Konusunda uzman firmalar genelde taşımacılık konusunda tecrübeli kişilerle çalışırlar. Her personel kendi görev alanını bilir ve işini en iyi şekilde yapar. Uluslararası evden eve nakliye firması tercihine dikkat etmeniz gerekiyor.

Size sadece oturup onların yaptıklarını izlemek kalır. Firmalar personellerini taşıma ve paketleme olarak ayırmaktadır. Paketleme personelleri ambalajlama ürünleri ve eşyaların sökümü için gerekli olan eve gelip odalara dağılır ve özenli şekilde eşyaları paketlemeye başlarlar. Sökülmesi gereken eşyaları parçalarını ayırdıktan sonra ufak parçaları bir yere büyük parçaları bir yere istifleyip kaybolmayacak şekilde paketlerler.

Daha sonra sıra taşıma elemanlarına gelir. Bu kişiler eğer apartman boşluğu eşyaların taşınması için yeterliyse elle yeterli değilse asansörlü taşıma ekipmanı ile eşyaları araca taşırlar. Daha sonra kırılacak eşyalar ile dayanıklı eşyaları ayırıp hepsini düzenli şekilde aracın içine yerleştirirler. Bu işleminde tamamlanmasının ardından eşyalar 2 gün civarında süren bir yolculukla yeni evlerine ulaşırlar.

Türkiye’den İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat

Türkiye İsviçre Ev Taşıma Firmaları

Taşımacılık işi yapan firmalar günümüzde müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu anladıklarından işlerini dikkatli şekilde yapmaktadırlar. Uzman Türkiye İsviçre ev taşıma firmaları eşyalar alınıp belirtilen adrese teslim edilene kadar müşterilerine yüksek ihtimam göstermektedir. Her müşteriye bir eksper atanmaktadır. Böylece müşteri herhangi bir sorusu olduğunda birinci ağızdan bilgi alabilmektedir.

Aynı şekilde araçlar navigasyon sistemleri ile izlendiğinden müşteriler eşyalar yoldayken konumları hakkında da istedikleri zaman bilgi edinebiliyorlar. Firmalar gümrük için gerekli belgelerin temininden, eşyaların listelenmesi ve etiketlenmesine kadar pek çok işlemde müşteriye yardımcı olmaktadır. Firmalar yasal konular hakkında deneyimli personeller ile çalıştığından eşyalar gümrüklerde daha az beklemekte ve böylece eşyaların zarar görme ihtimali de oldukça azalmaktadır.

Türkiye İsviçre Ev Taşıma Fiyatları

Taşımacılık işinde fiyatların etkilendiği birçok etmen bulunmaktadır. Bu nedenle Türkiye İsviçre uluslararası evden eve nakliyat fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Firmaların fiyatlandırma işleminde kullandıkları bazı tarifeler vardır. Öncelikle eşyaların ne kadar yer kapladıkları ve ağırları hesaplanır. Daha sonra bu tarife üzerinden bir fiyat çıkarılır ve müşteriye sunulur. Bu fiyata ayrıca verilecek olan hizmetlerin ücretleri de eklenmektedir.

Hizmetler genelde bir paket halinde sunulur ki müşteri çok zorlanmadan kendisi için doğru hizmetleri kolayca bulabilsin. Eşyası çok olan kişiler içinde paketleme, montaj ve kurulum hizmetlerinin olduğu paketleri seçerek taşınma süreçlerini daha rahat geçirmektedirler. Eşyası az olan kişiler ise genelde paketleme kurulum işlemlerini kendi üzerlerine alıp sadece taşıma işlemi alarak çok daha az fiyatı eşyalarını taşımaktadır.

AVC Lojistik İletişim

Türkiye İsviçre Ev Taşıma Şirketi

Tecrübeli firmalar müşterilerinin her daim yanında olmaktadır. Türkiye İsviçre ev taşıma şirketi arayan kişilerin tercihlerini bu tecrübeli firmalardan yana kullanmaları en doğru seçim olacaktır. Firmalar genelde 1+1 gibi az ev eşyası olan kişilere zati eşya taşımacılığı önermektedir. Aynı şekilde şifonyer baza gibi ufak eşyaları göndermek içinde bu yöntem önerilmektedir.

Daha büyük evlerde ise ne yazık ki bu yöntem işe yaramamaktadır. Bu kişilere genelde firmalar geniş araç filoları içinde en doğru aracı vererek yardımcı olmaktadır. Böylece kişilerin yakıttan tasarruf etme imkânı olmaktadır. Tek parça eşyalar ve az yer kaplayan ürünler içinse genelde havayolu taşımacılığı önerilmektedir. Böylece müşteriler kısa süre içinde eşyalarını alabilmektedir.

Türkiye İsviçre Ev Taşıma Ücretleri

Ülkeler arası eşya taşımacılığında asıl fiyatlar ekspertiz işleminin tamamlanmasının ardından ortaya çıkmaktadır. Türkiye İsviçre ev taşıma ücretleri ile ilgili listelere baktığımızda basit koli tarzı eşyaların taşınma ücretlerinin oldukça düşük olduğunu görüyoruz. Aynı şekilde parça eşya taşıma yönteminde de ücretler cüzidir. Ama iş ev eşyalarının taşınmasın geldiğinde fiyatlar genelde 1.000 euronun çok daha üzerinde seyretmektedir.

Genelde 35 metre küpe kadar olan eşyalar için belirli tarifeler üzerinden bir fiyat çıkarılmaktadır. Ama taşınacak eşyalar daha büyük bir yer kaplayacaksa bu durumda firmalar özel fiyatlandırma uygulamaktadır. Böyle bir durumda standart personel sayısı da yetersiz geleceğinden fiyatların çok daha yüksek olacağını belirtmemiz gerekir. Müşteri ekstra paketleme ve asansörlü taşımacılık gibi ek taleplerde bulunurlarsa bu durumda fiyatlar 5.000 Euronun üzerine bile çıkabilir.

Türkiye İsviçre Zati Eşya Taşıyıcılığı

Parça eşya taşıma işleri standart eşya taşıyıcılığı ile oldukça benzerlik göstermektedir. Türkiye İsviçre zati eşya taşıyıcılığıkonusunda fark standart eşya taşıma işlerinde kişilere bir araç tahsis edilirken zati taşımacılıkta dört veya daha çok kişiye bir araç tahsis edilmektedir. Bu şekilde yakıt ücretleri bölündüğünden dolayı fiyatlar çok daha ucuza gelmektedir. Yine bu işlemde de müşteri paketleme ve montaj hizmeti alabilmektedir.

Kara yolu ile bu işlem yapılacaksa genelde teslimat rotasına göre eşyalar alınır ve teslim edilir. Böylece diğer müşterilerin eşyaları teslimat yapılana kadar yerinden oynamamış olur. Her müşterinin eşyası tek tek etiketlenir. Bu şekilde eşyaların birbirine karışma ihtimalide ortadan kalkar. Genelde araçların kasaları bölmelidir ve sabitleme kayışları bulunmaktadır. Eşyalar devrilmez ve birbirine zarar vermez.

Türkiye İsviçre Ev Eşyası Taşıma

Eşyalarını taşıtmak isteyen kişilerin eşyalarının kırılmasından korktuklarını pek çok firma biliyor. Bu nedenle çoğu firma yeni ambalajlama ürünleri ile kaplama işlemi yapıyorlar. Türkiye İsviçre ev eşyası taşıma genelde demonte ettikleri eşyaların bir arada durması için streç film ile onları sarıyorlar. Teknolojik ürünler ve kırılgan ürünler genelde hava poşetlerle kaplanıyorlar.

Ufak eşyaların depolanmasında ise farklı hacimlerde sert plastikten paketler kullanılıyor. Eşyaların birbirine zarar vermemesi için aralarına yine havalı poşetler ya da saman kağıtları konuluyor. İstiflenen eşyaların kutularına içinde hareket etmemesi içinde genelde boşluk kalmayacak şekilde ürünler depolanıyor. Kumaş ürünler ise kalın muşambalar kullanılıyor. Daha sonra iplerle sarılarak taşınma esnasında üstlerinin açılmaması sağlanıyor.

Türkiye İsviçre Ev Taşıma Şirketi

Türkiye İsviçre Ev Taşıma Şirketi

Türkiye İsviçre Evden Eve Nakliyat

Ülke değiştirecek olan kişilerin faydalandığı Türkiye İsviçre evden eve nakliyat işlerinde çalışan firmalar yılların deneyimine sahip oldukları için oldukça başarılı işler ortaya koyabilirler. Türkiye İsviçre evden eve nakliyat firmaları müşterileri ile yazılı bir sözleşme imzalayıp detaylı bir iş planı çıkararak çalışırlar. Yapılacak bütün işlemler en baştan bellidir. Taşınma işlemi müşterinin fiyat teklifini kabul etmesiyle başlar.

Daha sonra müşteri sözleşmeyi imzalar ve paketleme demonte işlemeleri başlar. Bu süreç 5 gün kadar sürebilmektedir. Eşyalar dikkatli şekilde kutulara dağıtılır ve üzerlerine içerik yazılır ki gümrükte yapılan paketleme bozulmasın. Daha sonra karayolu üzerinden 2 günde eşyalar İsviçre’ye ulaştırılır. Burada da ya firmanın acentesi ya da firmanın anlaşmalı olduğu bir başka şirket eşyaları devralır. Kurulumunu tamamlarlar.

Türkiye’den İsviçre’ye Ev Taşıma

Ev taşıma işlerinde firmalar genelde ayrıntılara oldukça dikkat etmektedir. Türkiye İsviçre ev taşıma firmalarının kullandığı araçlar çok yaşlı değildir ve bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Böylece yolda kalma gibi sorunlar olmadığından araçlar hızlıca taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Araçların süspansiyon sistemleri bakımlı olduğundan eşyalar titreşimlerden ve kötü yollardan etkilenmeden yeni evlerine ulaşırlar.

Firmalar genelde birden çok şoförle araçlarını yola çıkarırlar. Böylece şoförlerden kaynaklı kazalarında önüne geçilmiş olur. Sürücülerin yollarda zorlanmaması için gidecekleri rotalar önceden belirlenir. Bu noktada müşterinin de görüşleri alınır. Rota müşterinin isteğine göre paralı yollar üzerinden ya da standart kara yolları üzerinden çizilir. Müşteriye eşyalarının kaç günde ulaşacağı önceden belirlenir ve olası gecikmelerden müşteri haberdar edilir.

İsviçre’den Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

İsviçre’den ülkemize dönen kişilerin tercih edebilecekleri iki farklı firma türü bulunmaktadır. Seçilen firmalara göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Eğer yerel bir firma seçilirse İsviçre’den Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları daha yüksek olacaktır. Çünkü bu firmalar genelde Euro ile çalışmaktadır. Ayrıca bu firmalar her zaman Türkiye içinde teslimatta yapmamaktadır. Bu durumda göz önünde bulundurulmalıdır.

İkinci tip firma ise Türkiye’de ana merkezi bulunan ve İsviçre’de acentesi bulunan firmalardır. Bu firmalarla çalıştığınızda çok daha uygun fiyatlar alabilirsiniz. Türk firmalar olduğundan eşyalarınızı ülkemizin herhangi bir noktasına getirebilirler. Eğer sözleşmeli ve sigortalı taşımacılık işi yapan bir firma bulursanız yapacağınız anlaşma ile konforlu bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

Türkiye’den İsviçre’ye Ev Taşıma Forum

Taşınacak olan kişilerin doğru firmayı bulması her zaman kolay olmamaktadır. Çünkü bazı firmalar profesyonel gibi görünse de aslında o kadar da iyi işler ortaya çıkarmayabilmektedir. Bu nedenle daha önceden o firma ile çalışmış kişilerle konuşmak elzemdir. Bunun için Türkiye’den İsviçre’ye ev taşıma forum sayfalarına gidilmesi gereklidir. Bu sayfalar kişiler deneyimlerini ve hangi konulara dikkat edilmesi gerektiğini paylaşırlar.

Müşterilerde onların tecrübelerinden faydalanarak doğru firmayı rahatlıkla bulabilirler. Ama dikkat edilmesi gereken bazı hususlarda bulunmaktadır. Bazı kullanıcılar insanları yanlış yönlendirmek için sahte yorumlar yapabilmektedir. Bu nedenle yorum yapan tek bir kişiye değil birden çok kişinin övdüğü firmalara güvenmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca kişilerin başka hangi konularda yorum yaptığına da dikkat edilmelidir.

Türkiye İsviçre Evden Eve Nakliyat

Türkiye İsviçre Evden Eve Nakliyat

İsviçre’den Türkiye’ye Nakliyat

Ülkemizden yurtdışına gidenlere yardımcı olan firmalar gibi İsviçre’den Türkiye’ye nakliyat yaptırmak isteyenlere de destek sağlayan firmalar bulunmaktadır. Ülkemizde olduğu gibi İsviçre de çalışan firmalar dikkatli ve titiz işler ortaya koymaktadır. Birçok firma asansörlü taşımacılık yöntemini başarılı şekilde kullanabilmektedir. Bu yöntem son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Eğer sistemin kurulabileceği bir konumda eve sahipseniz bu sistemi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sistemde evin balkon ya da uygun bir camına sistemin bacaklarından birisi oturtulur. Böylece bir ray kurulmuş olur. Daha sonra bu ray üzerinde yatay bir platform hareket ettirilerek eşyalar taşınır. Sistemi kontrol eden kişiler öncelikle hava durumuna daha sonra da konumlandırılacak yerin sistemi taşıyıp taşımayacağına bakarlar. Eğer şartlar uygunsa yarım saat içinde sistem kurulur ve taşıma işlemi başlar.

İsviçre’den Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

İşinde layıkıyla yapan firmalar İsviçre’den Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları hakkında oldukça iyi fiyatlar sunabilmektedir. Fiyatlarda birçok etmen rol oynamaktadır. Müşterinin bütçesine göre istenilen fiyatların ayarlanması için birçok değişiklik yapılabilmektedir. Eğer hızlıca bir şekilde eşyaların ulaşması isteniyorsa eşyalar paralı yolların olduğu rotalardan getirilebilir ama fiyatlar da artacaktır. Yine eşyaların paketleme kurulum montaj işlerini firma üstlenebilir ama bu durumda fiyatları artırır.

Daha düşük fiyatlar isteyen kişilerin ne yazık ki birçok işi kendi üstüne alması gerekecektir. Ama bu durum genelde tavsiye edilmemektedir. Çünkü eşyaların parçalarının kaybolmaması için dikkatli şekilde paketlenmesi gereklidir. Aynı şekilde onlar doğru şekilde paketlenmezse yol şartlarından etkilenebilir ve kırılabilirler. Bu nedenle firmalar genelde biraz pahalı da olsa evden eve nakliyat yöntemini seçmeleri önerilmektedir.

İsviçre’den Türkiye’ye Taşımacılık

Ülke değiştirmek ve bunu yaparken de eşyaları yanında götürmek insanları genelde korkutmaktadır. Fakat müşterilere artık o kadar korkmaya gerek olmadığını söylememiz gerekir. İsviçre’den Türkiye’ye taşımacılık işleri artık çok daha basit şekilde yapılmaktadır. Firmayı dikkatli seçtikten sonra eşyalarınızı rahatlıkla gittiğiniz şehre götürebilirsiniz. Mutlaka firmanın size belge teslimi konusunda destek olacağından emin olmalısınız. Bürokratik işlemler karmaşık olduğundan en çok bu kısımda zorlanacaksınızdır. Ayrıca yorulmak istemeyen kişilere paketleme konusunda da destek almalarını öneririz. Aksi taktirde günlerce sürecek bir yorgunluk size bekliyor olacaktır.

15
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1