İnönü, Kayışdağı Cd. Yanyolu No:68, 34755 Dudullu Organize Sanayi Bölgesi/Ataşehir/İstanbul
tr

İspanya’ya Eşya Taşıma Fiyatları

144

İspanya’ya Eşya Taşıma Fiyatları

İspanya, İber yarımadasında yer alan hem Akdeniz’e hem de Okyanus’a kıyısı bulunan bir ülkedir. Türkiye’den İspanya’ya birçok kişi çeşitli sebeplerle taşınmaktadır. Eşyalarını da beraber taşımak istemektedirler. Ticari olmayan ve insanların kendileri için satın aldığı ve kullandığı eşyalara zati eşyalar denmektedir. İspanya’ya taşınırken de insanlar beraberlerinde zati eşyalarını götürmektedirler. Yurtdışına taşınan kişi sayısı arttığı için uluslararası zati eşya taşımacılığı da bu yönde gelişmektedir.

İspanya da dâhil olmak üzere dünyanın her yerine lojistik hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca sektörün gelişmesi ile birlikte İspanya’ya eşya taşıma fiyatları artık daha uygun olmaktadır. Başka bir ülkeye taşıma gerçekleştirileceği zaman eşyaların önceden hazırlanması gerekmektedir. İspanya’nın ve diğer ülkelerin kendine ait prosedürleri bulunmaktadır.

İspanya’ya Eşya Taşıma Fiyatları Nedir?

Ankara ve Madrid arasında 3978 kilometre karayolundan mesafe bulunmaktadır. Türkiye’den İspanya’ya taşınacak kişiler için Türkiye’den taşınılan yer ve İspanya’da taşınılacak yer önemlidir. İspanya’ya eşya taşıma fiyatları gidilecek yol uzunluğuna bağlı olmakla birlikte, eşyaların hacmi, istenilen süre gibi etkenlere de bağlıdır. Mutlaka taşınma için, eşyaların sigortası yapılmalıdır. Yurtdışı zati eşya taşımacılığı yapan firmalar bu zati eşyaların zarar görmesinden sorumlu olmaktadırlar. Fiyat için anlaşma sağlanacak firmalardan araştırma yapılmalıdır. En iyi fiyatı veren ve kaliteli hizmeti sunan firma ile taşınma için anlaşma sağlanmalıdır. Çünkü nakliye fiyatları standart değildir ve tek bir faktöre göre belirlenmez. Fiyatları etkileyen birçok faktör bulunduğundan dolayı iyi bir araştırma yapılması önerilmektedir.

İspanya’ya Nakliyat Nasıl Yapılır?

Özellikle uluslararası taşınmada en önemli aşamalardan biri olan firma seçimi yapıldıktan sonra uluslararası evden eve nakliyat firmasının gönderdiği bir uzman ile evdeki eşyalar incelenir. Gidilecek yerlere göre ve evdeki eşyalarda hesaba katılarak rapor hazırlanır. Hazırlanan bu rapora göre lojistik firması taşınacak kişilere fiyat teklifini sunar. İspanya’ya eşya taşıma fiyatları açısından anlaşma sağlanmasının ardından işlemlere başlanır.

Taşınılacak tarihe ve gümrük işlemlerine göre eşyalar ambalajlanır, paketlenir. Nakliyat firması gerekli izinleri ve işlemleri hallettikten sonra gidilecek ülke ve şehre doğru yola çıkar. İspanya’da taşınılan eve ulaştıktan sonra firma eşyalar tekrar eve taşıyarak, gerekli montaj ve kurulum işlemlerini yapmaktadırlar. Ülkeler arası taşınma günümüzde sanıldığından çok daha rahat olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Sigortalı ve Sözleşmeli - Uluslararası Ev & Ofis Taşımacılığı Hizmetleri için bizi Arayın
Call Now ButtonAlo Lojistik - Tıkla Ara!