Hasanpaşa Mahallesi Uzunçayır Cad. No:35, 34722 Kadıköy/İSTANBUL

Paketleme

Anasayfa » Paketleme

Paketleme

Paketleme konusunda lojistik sektöründe hizmet veren AVC, üstün bir performans sergiler. Talep edilen şekilden çok daha yüksek bir kalitede paketleme özellikleri sunar.

Evden eve nakliyat eşya paketleme konusunda sektörün en iyi hizmetini ortaya çıkartmakta olan bir firma olarak işinize özel çözümleri bünyemizde barındırmaktayız. Kapsamlı hizmet türümüz ile her bir eşya taşınmadan önce özel ürünler kullanılarak titizlik çerçevesinde paketlenir.

Burada tercih edilmekte olan her bir ambalajlama ürünü; naylon, koli, karton ve çıtçıtlı paketleme ürünleri ile sarıp sarmalanır. İşinin ehli personellerimizce gerektiği şekilde paketlenen her bir eşya güvenilir bir biçimde taşımaya hazır hale getirilir.

Eşya Paketleme malzemeleri anlamında bütçeden kaçmadan en kaliteli ve iyisini siz değerli müşterilerimiz için tercih etmekteyiz.

Evden eve nakliyat paketleme işlemlerinin her birini yerine getirirken sizlerin zamanını almayacak bir el pratikliğine sahibiz. Her bir aşamada olduğu gibi paketleme noktasında da gerekli talimatlara uygun bir biçimde işlerimizi yürütüyoruz.

Sizler için büyük bir titizlikle yerine getirmekte olduğumuz Ev taşıma Paketleme süreçleri eşya özelliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Eşya paketleme streç malzemeler olabildiği gibi kalın karton kutularla da devam edebilmektedir.  Taşıma hizmeti esnasında ürünlerin hassasiyetine uygun bir biçimde paketlenerek yola çıkarılmaktadır

Eşyalar nasıl paketlenir?

  • Eşyalar paketlenirken kendi arasında birtakım gruplara ayrılır.
  • Kırılacak Eşyaların Paketlenmesi, mobilyaların paketlenmesi, kıyafetlerin paketlenmesi gibi farklı ürün detaylarına göre şekillenmektedir.
  • Kırılır durumdaki ürünler daha fazla gazete, karton ve kolilerle paketlenirken çamaşır ya da ev tekstili gibi ürünler naylon ambalajlar ile sarıp sarmalanır. Bu işlem yol boyunca açılma, yırtılma ve bozulma olmayacak bir sağlamlıkla yerine getirilir.

Mutfak eşyası nasıl paketlenir? Taşınırken Mutfak Eşyaları Nasıl Toplanır?  Taşınırken eşya nasıl toplanır? Taşınırken Eşyalar Nasıl Paketlenir ve Toplanır?  Ve Taşınırken tabaklar neye sarılır? Gibi benzer sorularınızın yanıtını en net biçimde alabilmek için sizlerde firmamız ile iletişim kurun.

Hassas bir paketleme hizmeti almak ve bunu kaliteli bir nakliyat işlemi ile tamamlamak için sizlerde AVC lojistik profesyonelliğinden kolayca yaralanabilirsiniz. Memnun müşteriler edinmek en önemli amacımız arasında yer almaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: