Beyaz Tower, 34560 İkitelli Osb -Başakşehir/İstanbul
tr

Hakkımızda Ne Dediler ?

1.734

Avc Lojistik olarak müşterilerimizin düşünceleri bizler için her zaman önemli olmuştur. Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi eksiksiz bir şekilde dile getirebileceğiniz sayfamız hizmetinize açılmıştır. Avc Lojistik firmasından aldığınız Uluslararası evden eve nakliyat, eşya depolama vb. hizmetler hakkında düşüncelerinizi dile getirmenizi önemle rica ediyoruz. Firmamızdan belirli bir hizmet almak isteyen vatandaşlarımıza ve müşterilerimize düşünceleriniz ile yol gösterebilirsiniz.

Avc Lojistik İnternational Movers şirketi ile her zaman güvende olacağınızı ve almış olduğunuz hizmetlerin her zaman kaliteli bir şekilde gerçekleşeceği garantisini sizlere sunuyoruz. Garantili, sözleşmeli, ultra lüx Uluslararası taşınma ayrıcalıklarımızdan sizlerde dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

 

DÜŞÜNCELERİNİZİ KISITLAMIYORUZ, BİZİMLE PAYLAŞMANIZI İSTİYORUZ!

Ziyaretçi Yorumları - 55 Yorum
 1. Mutluhan Günay dedi ki:

  Avc Lojistik ile Almanya Türkiye arasında yaptığımız eşya taşıma işlemlerinden bir hayli memnun kaldık, gerçekten uluslararası evden eve nakliyat sektöründe tavsiye edebileceğim başarılı bir şirket olduklarını da ayrıca dile getirmek isterim. Her şey için teşekkür ederim.

 2. Ender Sönmez dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe Denizaşırı bir ülkeye gitmem gerekiyor, işimin yoğunluğuylamı ilgileneyim yoksa eşya taşıma işlemleri için firmamı ariyim bilemedim ? bu sorun ve sıkıntılar ile mücadele içerisindeyken İnternet aracılığı ile kendilerine ulaştığım Avc Lojistik A.Ş. ile görüşme sağladım. Yapılan görüşmede herşey o kadar açıklayıcı ve net geldiki hayır diyemedim ve anlaştık. Kendilerine çokça teşekkürlerimi ilettim lakin buradan da ayrıca paylaşmak istedim. Gerçekten işleri konusundan oldukça profesyonel ve başarılı bir şirket kesinlikle tavsiye ediyorum. Türkiye’ye dönüş gibi bir durumum olacak olursa kesinlikle tereddütsüz arayıp anlaşabileceğim kalitede bir yapılanma.

 3. Nermin Türksoy dedi ki:

  İlk görüşme ve anlaşma,
  Avc Lojistik ile yaptığımız İstanbul Berlin taşınma işlem detayları sonrasında tereddütsüz firma ile anlaşma sağladım. Güven verme konusunda bir hayli başarılı olan yetkililer verdikleri sözleri tutma konusunda da bir hayli cevval insanlar.emeğinize sağlık Avc Lojistik Ailesi.

 4. Demir Aklanmaz dedi ki:

  Türkiye’den İlgiltere’ye taşınmam gerekiyordu, Maliyet ve hesaplamarı bitirdikten sonra eşyalarımı da götürmeye karar verdim, bununla beraber firma arayışları içerisine girdim. İnternetten üzerinden bir çok firma ile görüştüm fakat benim için konuşma esnasında güven alabilme durumu bir hayli önemlidir. Avc Lojistik yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler hem güven açısından hemde kafamdaki soru işaretlerini bitirmeye yönelik bir hayli olumlu geçti. Bir kaç görüşmeden sonra doğru kararın Avc olduğuna kanaat getirdim ve taşımacılık işlemleri için anlaşma sağladık. Çok doğru bir karar aldığımı taşımadan 1 gün önce anladım; Müşteri Temsilcisi + paketlemeci personeller beraberlerinde ambalaj ürünleri ile sabah kapıya geldiler, öncelikle konuştuğumuz şartlar ve detaylarda sözleşme imzaladık arkadaşlar bunun sonrasında ambalajlama işlemlerine başladılar ben bu kadar profesyonel bir ambalaj sistemi daha görmedim. Gerçekten yaptıkları işi layıkıyla yapan kapasiteli bir firma Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.SAYGILARIMLA

 5. Hasan Yelgeldik dedi ki:

  İsveç Zürih’ten Antalya Alanya’ya yapmış olduğumuz taşımacılık faaliyetlerinden bir hayli memnun kaldık. Avc lojistik firmasına teşekkür ederiz.

  1. Firmamızı tercih ettiğiniz için bizler Teşekkür ederiz Hasan bey.
   SAYGILARIMIZLA

 6. Natalia mednex dedi ki:

  İstanbul’a tatile geldiğim de şehre aşık olup Türkiye’de yaşamaya karar verdim gerekli resmi prosedürleri tamamladıktan sonra Avc Lojistik ile taşıma işlemleri için görüşme sağladım. Gerçekten o kadar başarılı ve güler yüzlü insanlar ki Hem istanbul’a gelmeye hemde Avc Lojistik ile eşyalarımı taşıttığım için çok şanslıyım. Teşekkür ederim.

  1. Şehrimize ve Ülkemize Tekrardan Hoşgeldiniz Natalia Hanım, Düşünceleriniz için teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 7. İsmail Şenuzunlar dedi ki:

  Google arama motorunun personel alımları için başvurumun onaylandığını duyduğumda çok sevinmiştim, fakat ben o başvuruyu 4 yıl önce yapmış ve bekardım. Şuanda ise evli 2 çocuk babasıyım nasıl gidecektim nasıl düzen kuracaktım hadi bunları yaptım diyelim eşyalarımı ne yapacaktım nasıl götürebilirdim ki ? diye düşünürken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Avc lojistik ile görüştüm. Ücretsiz expertiz hizmetinden faydalandım ve gelen personel taşımayla alakalı istediğim her bilgiyi verdi bana. Taşıma işlemleri için gerekli evrakları hazırlayıp kendilerine ilettiğim de gümrükleme işlemlerinin de firma tarafından bana yansıtılmadan yapılacağını öğrendim. Uzun lafın kısası taşıma harika bir şekilde istediğimiz sürede sorunsuz gerçekleşti. Canı gönülden teşekkür ederim, İrlanda da mutluyum taşınmak gibi bir durumum olursa güvenebileceğim bir firmamda var rahatım yani 🙂

  1. Memnuniyetiniz bizim için oldukça kıymetlidir, vaktinizi ayırıp düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Güle güle oturun yeni evinizde İsmail bey.
   SAYGILARIMIZLA

 8. Çağla Doğrul dedi ki:

  Avc lojistik firmasıyla yaptığımız 3 taşıma işleminden de gayet memnun kaldık. Şirket yetkilileri ve bütün personellerine sonsuz teşekkürler.

 9. Hasan süha doğan dedi ki:

  İstanbuldan Almanya Münihe eşya taşıtma işlemleri için anlaşma sağladığımız Avc Lojistik firmasına çok teşekkür ederim. Gerçekten eşyalarım hiç taşınmamış gibi sorunsuz ve profesyonel bir şekilde adresime teslim edildi. canı gönülden herkese tavsiye ediyorum.

 10. Emre Veziroğlu dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat ihtiyacımızdan ziyade yurtdışındaki evimizin kesinleşmeyen durumu sebebi ile eşyalarımızın 2 ay süre ile depolanma ihtiyacı vardı. Avc Lojistik ile yaptığımız anlaşma sonrasında ücretsiz eşya depolama hizmetleri sayesinde fazla para ödemekten kurtuldum ve eşyalarım tarafıma sorunsuz eksiksiz bir şekilde teslim edildi. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 11. Mesut ÖZDİLEK dedi ki:

  AVC Lojistik ailesine sundukları başarılı, profesyonel ve kaliteli ev taşıma hizmetleri için teşekkür ederim. Türkiye Fransa arası yaptığımız uluslararası eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldık. Çok başarılı ve profesyonel bir taşıma hizmeti almak beni ve ailemi bir hayli memnun etti. Firma yetkilileri ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Bundan sonra yapacağımız bütün uluslararası eşya taşıma faaliyetlerinde firmanızı tereddütsüz tercih edeceğim. SAYGILARIMLA

 12. Dilek Cansız dedi ki:

  Aydın Hollanda arası aldığımız profesyonel hizmetlerden çok memnun kaldım. Eşyalarım 1 yıllık olduğu için oldukça tereddüt ve önyargı ile yaklaşmama rağmen firma yetkililerinin güven veren konuşmaları ve yansıttıkları profesyonellik ile bu sıkıntıdan çıkıp taşıma işlemleri için anlaşma sağladık. Aldığımız profesyonel hizmetlerden son derece memnun kaldık. Bütün samimiyetimle dile getirmem gerekiyor ki kafanızda hiç bir soru işareti kalmadan tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Çok başarılı bir şirket Teşekkür ederim

  1. Ferda mutlu dedi ki:

   Uluslararası evden eve konusunda gayet başarılı bir şirket, Aydın’dan Almanya’ya eşyalarımı taşıttım AVC lojistik şirketinden gayet memnun kaldım gösterdiğiniz özen için teşekkür ederim.?

 13. Mustafa YİĞİT dedi ki:

  Mersin’den Fransa Paris’e 3+1 kapasiteli ev eşyalarımın evden eve nakliyat standartlarında taşınmasını istiyorum fiyat alabilirmiyim, iletişim numaramı E-mail adresinize ilettim. Geri dönüşünüzü beklemekteyim.

  1. Berdan Yılmaz dedi ki:

   Hollanda Lahey’e Diyarbakır’dan 3+1 eşyamı taşıttım.Uluslararası evden eve konusunda AVC lojistik başarılı bir şirket titiz bir insan olduğum için başta biraz tedirgindim ama istediğimden daha güzel bir iş çıkarttılar teşekkür ederim

 14. Ali Şentürk dedi ki:

  Arama motoruna zati eşya taşımacılığı yazdım ve karşıma avc lojistik çıktı, yorumları okudum olumlu yorumlar neticesinde size ulaştım ve Van ‘dan Irak’a anlaştık ve gerçekten çok memnun kaldım uluslararası evden eve taşımacılık konusunda işinizin ehlisiniz göstermiş olduğunuz özen için teşekkür ederim ?

 15. Cemal tekin dedi ki:

  Uluslararası evden eve konusunda güvenilir adres sizsiniz bunu anladım titiz çalışmanız için teşekkür ederim AVC lojistik

 16. Kartal Balkan dedi ki:

  Uluslararası evden eve taşımacılık konusunda AVC lojistik başarılı bir şirket özenli çalışmanız için teşekkürler ?

 17. Yasin ekin dedi ki:

  İstanbul’dan Almanya Münih’e 3+1 ev eşyamı taşıttım tam gününde ulaşması benim için önemliydi ve AVC lojistik bu konuda özenle çalıştı bunun için çok teşekkür ederim uluslararası evden eve taşımacılıkta işin en iyisi

 18. Nazım TEMİZYÜREK dedi ki:

  Kopenhag İstanbul taşıma işlemleri için Avc lojistik ile yaptığımız anlaşmadan son derece memnun kaldık. Eşya paketleme, taşıma sistemleri ile istediğim hizmeti aldım gerçekten çok teşekkür ederim. emeğinize sağlık Taşıma işlemleri için sorunsuz güvenip eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

 19. Nesrin Lale Kurt dedi ki:

  Daha önce taşımacılık faaliyetleri için yurt içi evden eve nakliyat faaliyetlerinden faydalandım fakat Uluslararası Evden eve nakliyat hizmetleri oldukça detaylı ve ayrıntılı bir sektör olduğu için profesyonel bir yapılanmayla anlaşmam gerekiyordu. İnternetten yaptığım araştırmalar sonrasında birden çok lojistik firması ile anlaştım laki aldığım fiyatlar ve konuşmalarından aldığım güven doğrultusunda Avc Lojistik ile anlaşmak istedim. Anlaşma öncesinde detaylı expertiz faaliyetleri ve tüm detayları en ince ayrıntısına kadar açıklayan çalışma prensibleri beni ve ailemi oldukça etkiledi. Gün geldi taşımamız yapıldı eşyalarımız Avusturalya Sidney şehrine teslim edildi, her ne kadar güvenerek anlaşmış olsakta kafamızda eşyalarımızın hasarsız gelip gelemeyeceği ile alakalı soru işaretleri yer alıyordu. Eşyalarımızın eve teslimatı ve kurulum işlemleri yapıldığında anladım ki çok doğru bir Firma ile çok doğru bir anlaşma kararı almışız. Eşyalarımda nokta hata olmadan tam teşekküllü profesyonel bir hizmet aldım gerçekten çok memnun kaldım. Uluslararası zati eşya taşıma işlemleri için tereddütsüz güvenip eşyalarımı teslim edebileceğim tek Kurumsal firma, Teşekkürler Avc Lojistik Ailesi.

  1. Hünkar Boydak dedi ki:

   Nesrin Hanım Merhabalar, Yorumunuzun bu kadar ayrıntılı ve dikkatli olması bilhassa benimde dikkatimi çekti. Bahsettiğiniz yorumları dikkate alarak Avc Lojistik ile bende eşya taşıma işlemleri için görüşme sağladım. Amerika’dan Türkiye’ye eşya taşıma işlemleri ayrıntı ve zorluk açısından Uluslararası eşya taşıma sektörü içerisinde ayrıca zorluğa sahip bir olay. Avc Lojistik ile yaptığım anlaşma ve gerçekleşen taşıma hizmetlerinden son derece memnun kaldım. Gerçekten bu güzel taşınma için Öncelikle güzel yorumları ile dikkatimi çeken Syn: Nesrin Lale KURT hanımefendiye, taşıma işlemleri ve taşınma süreciyle alakalı hiç bir sorun sıkıntıya maal vermeyen Avc Lojistik yetkilileri ve bütün çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sağlıcakla Kalın. Saygılarımla

   1. Sayın: Hünkar BOYDAK, Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri için firmamızı tercih ettiğiniz teşekkür ederiz, Firmamız ile yapmış olduğunuz taşıma faaliyetlerinden memnun kalmış olmanız firmamız çalışanları ve yetkililerini ayrıca memnun etmiştir.Öncelikle Yeni Ülke’nizde Yeni evinizde size ve sevdiklerinize mutluluklar dileriz ayrıca Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
    SAYGILARIMIZLA

  2. Sayın: Nesrin Lale KURT AVC LOJİSTİK – İnternational Movers olarak öncelikle taşıma işlemleri için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ayrıca Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 20. Akif bayram dedi ki:

  Eşyalarım konusunda fazla hassas bir insanım bunu içinde uluslararası evden eve taşımacılık şirketlerinin çoğuyla görüştüm ama hiç bir şirket bana o güveni veremedi taki AVC lojistik şirketiyle görüşene kadar paketleme,zamanında teslimat ve güvenilirlik konusunda beni ikna ettiler,o hissiyatı bana verdiler.Antalya’dan Fransa’ya nakliyem gerçekleşti tabiki ister istemez insanda bi tedirginlik oluyor acaba sundukları güveni yerine getirebildilermi diye ve evet gerçekten eşyalarım açıldı kurulum yapıldı ve gerçekten işlerinde gayet profesyoneller uluslararası evden eve taşımacılık konusunda rahatlıkla terçih edilebilicek bir şirket ve rahatlıkla çevremdekilere tavsiye edeceğim bir şirket AVC lojistik teşekkür ederim temiz çalışmanız için ?

  1. Sayın: Akif BAYRAM, AVC LOJİSTİK – Uluslararası Ev & ofis taşıma hizmetlerimizden yararlanmış olup ve hizmetlerden memnun kalmış olmanız bizleri ayrıca mutlu etti. Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 21. Mehmet Ünal dedi ki:

  Gaziantep’ten Belçika’ya anlaştık tavsiye üzerine AVC lojistiği aradım sundukları imkanlar neticesinde anlaştık ,ama zamanında teslim edilmesiyle ilgili aklımda soru işaretleri vardı ,ama o konudada anlaştık bana o güveni verdiler eşyalarımın hasar görmeden ulaşmasıda benim için önemliydi bu konuda sigortalı çalıştıklarını söylediler paketleme konusundada beni detaylıca bilgilendirdiler çalışmalar sırasındaki fotoğraflarla kullandıkları malzemelerin kalitesiyle beni bu konudada rahatlattılar ve taşıma işlemi gerçekleşti , ama ne kadar olsada bi şüphe oluyor acaba verdikleri garantiyi yerine getirebildilermi diye ve eşyalarım adrese ulaştı taşıma ve kurulum yapıldı ve o zaman anladımki uluslararası eşya taşıma konusunda AVC LOJİSTİK bir numara hem bana AVC lojistiği tavsiye eden arkadaşıma hemde özenli ve titiz çalışmaları için AVC lojistik ekibine ve bana bu konuda çok yardımcı olan avc lojistik Serdar bey’e çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla terçih edilebilir bir şikrket

  1. Sayın: Mehmet ÜNAL bey AVC LOJİSTİK – İnternational Movers firması olarak öncelikle taşıma işlemleri için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamız uluslararası evden eve nakliyat ve zati eşya taşımacılığında sizlere her zaman profesyonel hizmetler sunmak istemindedir. Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 22. Selim KANITEMİZ dedi ki:

  Ben 1 ay önce eşimle beraber ani bir kararla Fransa’nın başkenti Paris’e taşınmayan kara verdik. Kayseri’de yaşıyorduk Biz 1hafta öncesinden 2 valizle gitmek istiyorduk eşyalarım taşınırken burada olamayacağım için güvenilir bir şirket olsun istiyordum Arama motoruna uluslararası eşya taşıma yazdık ve karşımıza AVC lojistik firması çıktı yorumları okudum ve etkilendim müşteri memnuniyetinden aradım anlaştık ve biz anahtarı teslim edip gittik ve eşyalarımın taşınması oldu yeni evimde kurulumu yapıldı ve gerçekten çok mutlu oldum herşey gayet yolunda olduğu için eşyalarımda her hangi bir hasar yoktu göstermiş olduğunuz özen için çok teşekkür ediyorum AVC lojistik ekibine ?

 23. Nesrin mar dedi ki:

  Uluslararası Zati eşya taşıma olarak girdim karşıma AVC lojistik firması çıktı aradım anlaşmanız yapıldı.taşıma işlemi gerçekleşti gayet temiz bir iş çıkarıldı uluslararası evden eve taşımaçılık ta başarılı bir şirket başarılarınızın devamını diliyorum ?

 24. Alaquş Durgud dedi ki:

  Selamlar men Azerbaycan Bakü’den yazirem daha onceden türkiyede yaşırdim tekrar memleketime daşındım bunuda AVC lojistik şirketiyle yaptım gayet de memnun kaldım teşekkür ediyorum ekibinize sağlıcakla kalın ?????

 25. İzel Şener dedi ki:

  Bilecik’ten Londra’ya anlaştık daha önce başka bir nakliye firmasıyla şehirlerarası taşınmıştım ve eşyalarımın tamamı hasar görmüştü ve istediğim zamanda evim taşınmamıştı bayağ sorunlar yaşamıştım onun için uluslararası beni çok korkuttu bu yüzden anlaşma yapıcağım firmanın profesyonel ve güvenilir olması benim için çok önemliydi AVC lojistikle karşılaştım bayağ araştırdım daha önce bu AVC lojistikle çalışmış müşterilerle yazıştım hepsinde gayet memnun kaldıklarını yazdılar ve bende buna istinaden aradım detaylıca konuştuk ve anlaştık taşıma işlemlerim gerçekleşti hala içimde bi tedirginlik vardı acaba diğer seferki gibimi olucak diye ama gerçekten sonuç beni oldukça memnun etti kurulum yapıldı eşyalarımı hiç taşınmamış gibi aynı görünce çok sevindim güvenilirlik konusunda bir numara AVC lojistik ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ???

 26. Selim Bingöl dedi ki:

  Ülkeler arası taşımacılığın nasıl yapılacağı konusunda herhangi bir bilgi sahibi değildik. İnternet üzerinden araştırmalar yaptığımızda AVC lojistik ile karşılaştık. Türkiye’den Almanya’ya taşınmamız için gerekli olan tüm nakliyat işlemlerini yaptılar. Nakliyat sürecinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Yurtdışına taşınacak olan arkadaşlarımıza AVC nakliyat şirketini öneriyoruz. Gönül rahatlığıyla başvuru yapabilirler.

 27. Ayşegül Çelik dedi ki:

  Geçtiğimiz hafta Norveç’ten Türkiye’ye geri dönme kararı aldık. Ailemle birlikte ülkeye kesin dönüş yapma sevinci yaşarken nakliyat işlemlerimizin nasıl olacağı hakkında endişeye kapıldık. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile AVC lojistik firmasına başvurdum. Tüm eşyalarımızı güvenli bir şekilde kısa bir sürede Türkiye’ye taşıdılar. Güvenliğin yanında uygun fiyatlarla hizmet sunmaları da bizim için ayrı bir avantaj oldu. Teşekkür ediyoruz.

 28. Zafer Demirel dedi ki:

  Uzun zamandır yurtdışında iş bakıyordum. İngiltere’ye kabulümüz gerçekleştikten sonra yoğun bir süreç geçirdik. Her ne kadar en başında taşınma işinin çok zor geçeceğini düşünsem de AVC lojistik sayesinde bu işler çok kolay bir şekilde halledildi. Hem dürüst hem de becerikli insanlarla çalışıyorlar. Tüm personeller ne ihtiyacımız varsa karşılıyor. Aynı zamanda istediğimiz zaman arayıp her konuda bilgi alabiliyoruz. Yurtdışına taşınma durumunuz varsa hiç düşünmeden bu nakliyat firmasıyla çalışmanızı öneriyorum.

 29. Mehmet Yiğiter dedi ki:

  Uluslararası eşya taşıtma işinde tecrübenin çok önemli olduğunu biliyorum. Yıllardır bu tür işlere ihtiyaç duyduğum için farklı firmalar ile çalıştım. Birçok firma ile çalıştığımda çeşitli sorunlar yaşamıştım. İlk defa AVC lojistik gibi bir şirket görüyorum. Hem iletişime hem de memnuniyete önem veriyorlar. Çok temiz bir şekilde eşya nakliyatı yapıyorlar. Uluslararası taşımacılık için Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olarak gösterebilirim.

 30. Şahin Yıldırım dedi ki:

  Merhaba, yaklaşık 2 ay önce yurtdışına taşınma kararı almıştık. Almanya’daki akrabalarımızın yanına taşındık. Eşyalarımızın Almanya’ya taşınması için yardımcı olabilecek firma arıyorduk. Almanya’da tanıdığımız arkadaşlarımız da daha önce AVC nakliyat şirketi ile taşınmış. Başvuru yaptığımız günden itibaren her türlü ihtiyacımızla ilgilendiler. Bizim daha rahat bir şekilde taşınmamızı sağladılar. Tüm ekibe emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 31. Ömür ozan dedi ki:

  Almanya’ya Türkiye’den ev eşya getirttim. Önceleri pek de emin değildim. Ancak sağolsun arkadaşlar, oldukça ilgiliydi. Bundan dolayı özellikle benim eşyamı İzmir’den alıp Almanya’ya kadar getiren Avc ekibine teşekkürler ediyorum

 32. esra özer dedi ki:

  Uzun zamandan bu yana Türkiye’den mobilya alıp Fransa’daki evime getirmeyi istiyordum. Ama bu kadar ev eşyasını ta Türkiye’den buraya kadar nasıl getiririm diye düşünüyordum. İnternetten karşımıza Avc Lojistik çıktı. Nihayetinde mobilyalarımı Bursa İnegöl’den gittim kendim seçtim. Ve Avc Lojistiğe teslim ettim. Oldukça kısa bir süre sonra evime kadar getirdiler. Teşekkürler.

 33. Uğur Akdağ dedi ki:

  Hollanda’da oturuyorum. Emeklik de oldum. Buradaki eşyalarımı Türkiye’de aldığım yeni evime nasıl taşıtacağım diye araştırırken; karşıma AVC lojistik çıktı. Aradım konuştum. Söyledileri gibi kısa sürede geldiler. Eşyalarımın tamamını yeni adresime taşıdılar. Yukarıda yorumda bulunan arkadaşları şimdi gördüm. Bende teşekkür etmek istedim.

 34. Ahmet kurt dedi ki:

  Natalia mednex, Ben de İstanbul’dan Hollanda’ya eşya taşıttım. Söylediğniz gibi mükemmel kalitede bir taşımacılık hizmeti sundular. Ben de AVC personeline teşekkür etmek istedim. Tavsiye ederim, arayın

 35. şengül turan dedi ki:

  evden eve taşımacılık zor iş. Hele bir de yurtdışına eşya göndermek tam anlamıyla büyük bir sorun. Ben Türkiye’de bile bir şehirden başka bir şehre taşınırken çok telaş eden bir insanım. Hele Fransa’ya nasıl taşınacağım diye düşünürken, bir arkadaşım Avc lojistiği önerdi. Hiç bir sorun yaşamadım. tavsiye eder.m

 36. Zeynep dedi ki:

  Uluslararasi düzeyde hizmet sunan Avc lojistik sayesinde evimizi Almanya’ya taşıdık. Uzman ekipleriniz sayenizde eşyalarımız özenle taşındı.

 37. Muzaffer dedi ki:

  Türkiyede bulunan evimizi taşımak adına AVC lojistik finansından destek aldık. Ekipler ve taşıma sistemi oldukça güzel. Çok memnun kaldım emeğinize sağlık

 38. Tuna dedi ki:

  Ankara da yer alan evimizi İngiltere’ye taşıma kararı aldık. Taşıma için gerekli evrakları Avc lojistik sayesinde tamamladık. Eşyalarımızı gem güvenilir hemde hızlı bir biçimde taşıdılar. Teşşekür ederimm

 39. Taner dedi ki:

  Aradığım ululararası nakliye hizmetini sonunda Avc lojistik ile buldum. Evimi Almanyadan Türkiyeye sorunsuz bir şekilse taşıdılar. Çok memnun kaldım saygılarımla

 40. Zafer dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile Avc lojistik firmasından yardım aldım. Evimi çok özel bir şekilde Fransaya taşıdılar. Taşıma hizmeti ve herşey çok güzeldi

 41. Ender Yılmaz dedi ki:

  Güvenilirlik söz konusu olduğunda AVC lojistik bir numara diyebilirim. Her ne kadar uluslararası taşımacılık işlemleri zor olsa da firma sayesinde kolay bir şekilde taşındık. Bir önceki taşınmamızda yaşadığımız sorunların hiçbirini yaşamamızı sağladılar. Tüm yardımcılarından dolayı personellere teşekkür ediyoruz.

 42. Hasan Gündoğan dedi ki:

  İsviçre’ye taşınması gereken zati eşyalarım vardı. Bir süre boyunca hangi firma ile taşıtabileceğimi araştırdım. En sonunda AVC taşımacılık şirketini tercih ettiğim. Aldığımız hizmetten sonra iyi ki bu firma ile karşılaştığım dedim. Gerçekten güvenli ve dürüst bir şekilde hizmet veriyorlar. Tüm eşyalarım kaybolmadan yeni adresime taşındı. Teşekkür ediyorum.

 43. Serdar Ünlü dedi ki:

  AVC lojistiğin sahiplerine ve personellerini teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm hizmetlerini resmi sözleşmelerle birlikte sunuyorlar. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Güvenilirlik ve dürüstlük gibi konularda on numara hizmet sunuyorlar. Taşınma sürecimiz boyunca çok rahat bir şekilde iletişim kurabildik.

 44. Nazan Şanlısoy dedi ki:

  Yalnız yaşadığım için yurtdışına nasıl taşınacağım konusunda büyük endişe içerisindeyim. AVC lojistik sayesinde tüm süreci kolay bir şekilde geçirdim. İşlemlerin hepsini çok kısa bir süre içinde gerçekleştirdiler. Kurumsallık konusunda önemli bir yol kat etmişler. AVC taşımacılık firmasına her şey için teşekkür ediyorum.

 45. Dorukhan Şanlı dedi ki:

  Üniversite öğrenimime İngiltere’de devam edeceğim ve orada kalıcı olacağım için taşınma kararı aldım. Ailemin de desteğiyle birlikte AVC lojistiğe başvurdum. Nakliyat sırasında nelerin gerekli olacağını nasıl işlemler yapmam gerektiğini ayrıntılı bir şekilde açıkladılar. Hem tecrübe hem de profesyonellik konusunda gerçekten başarılılar. Tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir Yorum Yazın

Sigortalı ve Sözleşmeli - Uluslararası Ev & Ofis Taşımacılığı Hizmetleri için bizi Arayın
Alo Lojistik - Tıkla Ara!