Hasanpaşa Mahallesi Uzunçayır Cad. No:35, 34722 Kadıköy/İSTANBUL

Havayolu Taşımacılığı

Anasayfa » Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı son dönemlerin giderek artmakta olan özel bir hizmet dalını oluşturmaktadır. Oldukça cazip avantajları içine almakta olan bu lojistik yöntemi kişilerin hayatını ve ticaretini fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Hayatın farklı birçok noktasında Havayolu Taşımacılığı sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu sektörde hizmet vermekte olan AVC Lojistik, alanında profesyonel bir hava yolu nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir. Farklı dünya ülkelerine bu özel hizmet sayesinde birçok eşya ve yükü sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız. Özellikle sağlık alanında ve ticari anlamında firmaların büyük bir çözüm ortağı olmaktadır.

Uluslararası Lojistik de havayolu taşımacılığını başarıyla yürütmekte olan firmamız güvenilir taşıma işlemlerini sizler için yerine getirmektedir. Sahip olduğumuz köklü geçmiş, tecrübelerimiz ve müşteri taleplerini en iyi şekilde yerine getirmekte olan firma anlayışı ile yolumuza ilk günkü hevesle devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler, verecek olduğumuz nice farklı taşımacılık hizmetine teminat oluşturmaktadır.

Neden Havayolu Taşımacılığını Tercih Etmelisiniz?
• Kişiler çok farklı nedenlere bağlı olarak bu özel ve hızlı taşımacılık hizmetinden yararlanmaktadır.
• En hızlı eşya taşımacılık yöntemini oluşturduğunu söyleyebiliriz.
• Risksiz bir eşya taşıma yöntemlerinin başını çekmektedir.
• Kısa sürede istenen adrese ulaşması gereken hassas yüklerin bozulmadan istenen adrese ulaşması sağlanır.
• AVC olarak havayolu taşımacılığında en uygun fiyat politikalarını hayata geçirmekteyiz. Daha fazla insana bu kaliteli lojistik hizmetlerimizi ulaştırabilmek en büyük amacımız olmaktadır.
• Müşteri odaklı bir hizmeti yerine getirirken diğer bir taraftan da hassas bir çalışmayı sağlamaktayız. Gelişmiş ve kapsamlı bir ekip olarak baştan sona müşteri taleplerine paralel bir çalışmayı takip etmekteyiz.

Hava yolu taşımacılığı nedir?
Dünya çapındaki ulaşım araçlarının içerisinde en hızlı ve etkili olarak kullanılan uçaklar ile yerine getirilen taşımacılığı oluşturmaktadır. Günümüzde en sık tercih edilmekte olan nakliyat hizmetlerimizin başında hiç kuşkusuz ki; havayolu taşımacılığı gelmektedir.

Havayolu taşımacılığının özellikleri nelerdir?
• Havayolu Taşımacılığının Özellikleri saymakla bitmeyecek bir zenginliğe sahip. İlki kişiye özel bir hizmettir.
• Havayolu taşımacılık hizmeti, en hızlı yük taşıma şeklidir.

Havayolu yolcu taşımacılığı nedir?
Havayolu taşımacılığı, farklı iller veya ülkeler arasında gerçekleşen ve iki havalimanı arasında yük ulaşımını sağlayan bir hizmet şeklidir.

Havayolu taşımacılığında neler taşınır?
Bu gelişmiş lojistik hizmet şekli ile aklınıza gelebilecek pek çok farklı yük kolayca taşınabilir. Gönderimi hassas ürünler, tehlike özellikli maddeler, cenaze, transit yükleme ve proje taşımacılığı başta gelmektedir.

Havayolu tasimaciligi Avantajları ve Dezavantajları, Havayolu Taşımacılığı Çıkmış Sorular, Havayolu TAŞIMACILIĞI ile ilgili işlemleri yapmak ve Türkiye’de havayolu taşımacılığı gibi benzer konularda sizlere destek sunabiliriz.

 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: