Hasanpaşa Mahallesi Uzunçayır Cad. No:35, 34722 Kadıköy/İSTANBUL

Depolama

Anasayfa » Depolama

Eşya Depolama
Eşya Depolama, nakliye ve lojistik hizmetleri anlamında sektörün ihtiyaçlarını yerine getiren AVC, sizlere aradığınızdan çok daha fazlasını sunar. Değerli eşyalarınızın her biri sizlerin adına özel depo alanlarında maksimum güvenlik çerçevesinde saklanır. Her bir alan özel noktalardan temiz, hijyenik ve steril olarak korunmaktadır.

Sizlerin önceden gitmek zorunda olduğunuz durumlarda firmamız sizler için tüm depo alanlarını seferber ederek eşyalarınızı kısa veya uzun süreli olarak koruyabilmektedir. Eşyalarınızın her biri, belli bir ücret karşılığında depolama hizmetlerimi ile koruma altına alınır.
Gönül rahatlığı ile tüm ofis eşyalarınız ve ev eşyalarınızı depolarımıza emanet edebileceğiniz gibi farklı türden eşya ve yüklerin de aynı kapsamda depolanır.Garantili ve sigortalı eşya depolama işlemlerimiz sayesinde sektörün en çok tercih edilen firması konumunda bulunmaktayız.

Eşya Depolama Neden Gereklidir?
Kişiler yaşamlarının belli noktalarında eşyalarından geçici bir süreliğine de olsa ayrılmak durumunda kalabilmektedir. Bu gibi durumlar ortaya çıktığında eşyalarınızı ortada kalmaktan kurtaracak yada yanınızda taşıma telaşından kurtaracak olan depolama hizmetlerimiz yardımınıza koşmaktadır.

Firmamız ve değerli müşterilerimiz arasında gerçekleştirilen depolama sözleşmesine paralel olarak eşyaların ne kadar depoda kalacağı belirlenir ve buna süreye göre bir fiyat teklifi oluşturulur. Dilerseniz depo alanlarında kalma süresini arttırabilirsiniz. Ya da düşünülenden çok daha kısa sürede de depomuzdan teslim alabilirsiniz.

Müşteri odaklı bir firma anlayışıyla çıkmış olduğumuz lojistik ve depolama anlamında işimizi hakkıyla yerine getirebilmenin amacını güdüyoruz.

Geniş, ferah, ayrıntılı ve güvenlikli depo alanlarımızın her biri sizlere maksimum güven sunabilecek bir özelliğe sahiptir. Sizlerin istediği tarihe kadar bırakıldığı şekliyle yerinde kalmaktadır.

Eşyalar Maksimum Güvenle Depolanıyor
Depolama işi yapan firmalar, arasında bulunan AVC, her bir işlemi gerekli kalite standartlarına paralel olarak yerine getirmektedir. Her bir eşya özelliğine en uygun ambalajlama şekliyle kaplanmaktadır. Herhangi bir hasar ya da zayiata uğramaksızın istenilen süre boyunca güvenlikli depolarımızdaki yerini almaktadır. Eşyalarınız özel kodlama sitemi ile etiketlenerek kolayca ulaşılabilir bir biçimde depodaki yerini almaktadır.

Güvenli Depolama, Eşya depolama Fiyatları, Eşya depolama İstanbul Avrupa Yakası, Ev eşyası depolama ve Eşya depolama NetWork depolama gibi konularda sizlere özel bir çalışma sunmaktayız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: