Hasanpaşa Mahallesi Uzunçayır Cad. No:35, 34722 Kadıköy/İSTANBUL

Depolama Hizmeti Nasıl Sağlanır?

940
Depolama Hizmeti Nasıl Sağlanır?

Farklı sebeplerden dolayı eşyalarınızı kısa veya uzun süreli depolatmak mı istiyorsunuz? AVC Lojistik olarak Amerika’da 5 adet, Avrupa bölgesinde 42 adet, Uzakdoğuda 8 adet olmak üzere yurtdışında toplam 55, Türkiye’de ise 12 adet depomuz bulunmaktadır. Eşyaların taşınırken müşteriye olabildiğince ekonomik olabilmesi için taşımacılık işlemlerinde tek bir araç içerisinde birden çok eşyanın taşımacılığı aynı anda yapılabilmektedir. Zaman zaman acelesi olan müşteriler için özel araç ile taşımacılık hizmetimiz olsa da bu taşımacılık türü çok fazla insan tarafından tercih edilmemektedir.

Parsiyel taşımacılıklarda Lojistik planlama departmanımız gerekli hesaplamaları yaparak hareket etmektedir. Eşyalar genellikle en yakın depoya teslim edilmekte ve teslimat ülkesine hareket edecek olan ilk taşıta yüklenerek sevkiyat sağlanmatadır. Aynı işlem yurt dışından Türkiye’ye yapılacak olan taşımacılıklarda da kullanılmaktadır.

Sadece eşya taşımacılığı öncesi değil, yurt dışına çıkmak zorunda olan ama eşyalarını taşıtmak istemeyen kişiler de depolama hizmetimizden faydalanabilmektedir. Depolanmasını dilediğiniz eşyaları evinizin içerisinde itinalı bir şekilde paketledikten sonra güvenilir ve nemsiz depolama alanlarımızda dilediğiniz zaman zarfında depolamaktayız. Sahibi olduğumuz depoların tamamı şirketimizin özmalı olmakla birlikte tüm bu depolarımız hem güvenlik kameralarıyla hem de özel güvenlik korumalarıyla donatılmış olup eşyalarınızı haber vermeksizin dilediğiniz zaman görmeye gelebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: