Hasanpaşa Mahallesi Uzunçayır Cad. No:35, 34722 Kadıköy/İSTANBUL

Denizyolu Taşımacılığı

Anasayfa » Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı, güvenilir ve etkili bir lojistik hizmet dalı olarak tüm dünya genelinde tercih edilmektedir. Özellikle ülkeler arası taşımacılık ihtiyaçlarının karşılanması için kişilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Çok sayıda limanın yer aldığı dünya üzerinde ülkelerde bu özel hizmetin avantajlarından sıklıkla yararlanmaktadır.

Denizi olan bir bölgede en çok tercih edilmekte olan bu nakliyat şekli, akla gelebilecek birçok farklı eşya ve yükün sorunsuz bir biçimde diğer bir limana ulaşmasını sağlamaktadır.

Taşıma işlemleri esnasında değerli eşyalarınız, AVC Lojistik tarafından sizler için yakından takip edilir ve istenen şekilde ulaştırılır.

Firmamız sizlerin adına taşıma süreçlerini gerekli yasal prosedürlere uygun bir biçimde yerine getirmektedir.

Denizyolu taşımacılığı konusunda gözünüz kapalı bir şekilde yılların deneyimini üzerinde bulunduran firmamıza tam anlamıyla güvenebilirsiniz.

Uluslararası alanda çok sayıda benzer çalışmaya imza atmakta olan firmamız, gelişmiş teknolojiler eşliğin denizyolu taşımacılığını tamamlar. Her geçen gün giderek gelişim gösteren bu lojistik hizmetimiz çok sayıda kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu özel işlem esnasında tercih edilen güzergâh, en kestirme ve doğru yoldan sağlanarak en kısa zamanda ulaştırılmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı Firması

Denizyolu Taşımacılığı Firması olarak uzun yıllardır bu özel hizmeti yerine getirmekte olan AVC Lojistik sizlerin de yanı başında bir çözüm ortağı oluşturmaktadır.

Deneyimli personel kadromuz ile bu alanda oluşan her bir ihtiyacınızı hiç zaman kaybetmeden yerine getirmekteyiz.

Kaliteli hizmet şeklimizden asla ödün vermeksizin sizler için yerine getirmekteyiz. Güvenilir bir denizyolu taşımacılığı sağlayan bir firma olarak sektörün en çok tercih edileni olmaktayız.

FCL diğer bir adıyla Ful Konteyner Taşımacılığı ve Parsiyel Konteyner Taşımacılığı ( LCL )olarak iki farklı yönteme ayrılan bu özel hizmet, sizler  için her gün yerine getirilmektedir.

Büyük ve küçük yüklerin her biri sorun yaşanmaksızın sizin adınıza diğer bir limana taşınmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı Fiyatları

Denizyolu taşımacılığı fiyatları anlamında müşterilerimizin taleplerine göre bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Taşınacak olan yükün özelliklerine gideceği adrese göre en başta bir fizibilite çalışması yapılara bir fiyat teklifi en başta firmamız tarafından sunulmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı ve Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı anlamında firmamıza sonuna kadar güvenerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: