Hasanpaşa Mahallesi Uzunçayır Cad. No:35, 34722 Kadıköy/İSTANBUL

Avrupa’ya taşımacılık süreci

984
Avrupa’ya taşımacılık süreci

AVC Lojistik, yoğun olarak Avrupa ülkelerine karayolu vasıtasıyla zati eşya taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Haftanın neredeyse her günü Almanya, Hollanda ve Fransa ülkelerine parsiyel yük taşımacılık hizmeti sunan araçlarımız yola çıkmaktadır. Parsiyel taşınacak olan eşyalarınız evinizde paketlenip gerekli evraklar sizden teslim alındıktan sonra İstanbul’un avrupa yakasında bulunan depomuza ulaştırılır. Daha sonra bu eşyalarınız teslimat ülkesine hareket edecek ilk araç içerisine aktarılarak müşteri sms yolu ile bilgilendirilmektedir.

Avrupa ülkelerine eşyalarınızın teslimatı genellikle 10-14 gün arasında gerçekleştirilmektedir. Teslimat süreci Covid-19 salgını döneminde biraz uzamış olsa da normalleşme sonrası teslimat süresi yine 10-14 gün’e düşmüştür.

Ev eşyalarınız taşınırken teslimat adresinizde yer alan en yakın çözüm ortağımızdan destek alarak eşyalarınızı evinize teslim ediyor ve gerekli kurulum işlemlerini tamamlayarak teslimatı gerçekleştirmiş oluyoruz.

Ayrıca hizmetlerimiz sadece Avrupa ülkelerine gidişi değil aynı zamanda dönüşü de kapsamaktadır. Almanya, Hollanda veya Fransa’dan Türkiye’te kesin dönüş yapacak olan vatandaşlarımız için yine aynı şekilde uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: